Het team


Directie

Lily Kampers (borgwal@delinge.nl) of (l.kampers@delinge.nl)

Leerkrachten

Groep 1/2A Ria Wubkes (r.wubkes@delinge.nl)
Groep 1/2 B Wendy Peters (w.peters@delinge.nl) & Annelies van den Brink (a.vandenbrink@delinge.nl)
Groep 3 Simone Feenstra (s.feenstra@delinge.nl) & Rianne Huijnk(r.huijnk@delinge.nl)
Groep 4 Anne Willemsen (a.willemsen@delinge.nl) & Carla Bremer (c.bremerpauwels@delinge.nl)
Groep 5 Ria Slot (r.slot@delinge.nl) & Gerda Siersema (g.siersema@delinge.nl)
Groep 6 Karen Hendriks (k.hendriks@delinge.nl)
Groep 7 Thijs Rasing (t.rasing@delinge.nl)
Groep 8 Christine van Mullem (c.vanmullem@delinge.nl) en Gerda Siersema (g.siersema@delinge.nl)

Leerlingenzorg

Intern begeleider Margriet Hofs (m.hofs@delinge.nl)

Onderwijsassistentes

Rozemin Russon (groep 1/2)

Lisa Neijenhuis (alle groepen, l.neijenhuis@delinge.nl)

Marije Gimbergh (rugzakleerlingen, vanuit De Linge)

Facilitair administratief medewerker

Eric Wolters (e.wolters@delinge.nl)

v.l.n.r. 
Achterste rij: Thijs Rasing, Lily Kampers, Anne Willemsen, Rianne Huijnk, Margriet Hofs. 

Middelste rij: Eric Wolters, Annelies van den Brink, Gerda Siersema, Simone Feenstra, Karen Hendriks, Rozemin Russon, Christine van Mullem, Wendy Peters, Ria Wubkes.

Voorste rij: Carla Bremer, Rie Slot.