Het team


Waarnemend directie

Christine van Mullem (borgwal@delinge.nl) of (c.vanmullem@delinge.nl)

Leerkrachten

Groep 1/2A Ria Wubkes (r.wubkes@delinge.nl)
Groep 1/2 B Wendy Peters (w.peters@delinge.nl) & Annelies van den Brink (a.vandenbrink@delinge.nl)
Groep 3 Simone Feenstra (s.feenstra@delinge.nl) & Carla Eggink (c.eggink@delinge.nl)
Groep 4 Anne Willemsen (a.willemsen@delinge.nl) & Carla Bremer (c.bremerpauwels@delinge.nl)
Groep 5 Ria Slot (r.slot@delinge.nl) & Gerda Siersema (g.siersema@delinge.nl)
Groep 6 Karen Hendriks (k.hendriks@delinge.nl)
Groep 7 Thijs Rasing (t.rasing@delinge.nl)
Groep 8 Christine van Mullem (c.vanmullem@delinge.nl) en Gerda Siersema (g.siersema@delinge.nl)

Leerlingenzorg

Intern begeleider Margriet Hofs (m.hofs@delinge.nl)

Onderwijsassistente

Rozemin Russon (groep 1/2)
Marije Gimbergh (rugzakleerlingen)

Facilitair administratief medewerker

Eric Wolters (e.wolters@delinge.nl)

Team

v.l.n.r. 
Achterste rij: Simone Feenstra, Rozemin Russon, Wendy Peters, Rie Slot,  Anne Willemsen, Annelies van den Brink, Thijs Rasing.

Voorste rij: Carla Eggink, Karen Hendriks, Ria Wubkes, Christine van Mullem, Margriet Hofs, Gerda Siersema. (Eric Wolters en Carla Bremer ontbreken op deze foto).